דף הבית / חדשות השלטון המקומי / עיריית כפר סבא מעמידה 112,000 ₪ עבור מיזמים סביבתיים חדשניים שנועדו לשיפור איכות החיים והמרחב הציבורי בעיר

עיריית כפר סבא מעמידה 112,000 ₪ עבור מיזמים סביבתיים חדשניים שנועדו לשיפור איכות החיים והמרחב הציבורי בעיר

אינדקס חברות וספקים

תושבי כפר סבא, יש לכם רעיון יצירתי לשמירה על הסביבה? אולי תזכו להגשים אותו!

פרסום

עיריית כפר סבא מעמידה 112,000 ₪ עבור מיזמים סביבתיים חדשניים שנועדו לשיפור איכות החיים והמרחב הציבורי בעיר

עיריית כפר סבא באמצעות אגף הקיימות והחדשנות ובשיתוף המשרד להגנת הסביבה מזמינים את תושבי העיר להגיש מועמדות לקול קורא בנושא פעילות שיפור איכות החיים והמרחב הציבורי. התקציב, על סך 112,000 ₪, מיועד לקבוצות תושבים הפועלות לפחות שנתיים ברשות ומוכרות לעיריית כפר סבא. בתום התהליך ייבחרו ארבע קבוצות לביצוע תכניות לשיפור איכות החיים והסביבה, כשכל קבוצה תקבל 28,000 ₪ מימון ממשרד הגנת הסביבה ועיריית כפר סבא למימוש תכניתה.

התמיכה במסגרת הקול הקורא הנ"ל תינתן רק עבור פעילות/פרויקט בנושא קבלת התמיכה, שטרם החל בביצועם בעת פרסום קול קורא זה. על היוזמה המוגשת להיות יוזמה חדשה שלא נתמכה בעבר. ניתן לקבל תמיכה עבור פעילות חדשה שקשורה ו/או מהווה המשך לפעילות שהחלה לפני כן.

על הקבוצה מצופה לפעול באופן עצמאי לקידום הפרויקט: בתכנונו, באיתור ספקים מתאימים, קבלת הצעות מחיר וכל אשר יידרש, כל זאת בתאום ובליווי גורמי העיריה הרלוונטיים. על פעילות הקבוצות לכלול היבט פיזי תשתיתי והיבט קהילתי חברתי, ולציין בפעילויות ההסברה והפרסום של הפרויקטים שיזכו לתמיכה, כי הפרויקט נעשה בסיוע העירייה והמשרד להגנת הסביבה.

פרסום

ניתן להגיש מועמדות עד תאריך 15.3.22. לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות: https://www.kfar-saba.muni.il/

רפי סער ראש עיריית כפר סבא: "כל יום מחדש אני מתגאה בעיר המדהימה שלנו שמקדמת מעורבות תושבים ומאפשרת להם לקחת חלק משמעותי בתכנון המרחב הציבורי בו הם מנהלים את מרכז חייהם. כפר סבא היא לא רק העיר המובילה בשרון, היא גם עיר שמובילה בתחומי החדשנות והיזמות, תוך שיתוף תושביה ובקידום מעורבותם בענייני העיר. אני שמח להזמין אתכם, תושבי העיר האיכותיים והאכפתיים שלנו, לקחת חלק בשיפור פני העיר ולהציע מיזמים חדשניים שישפרו את חזות העיר וינעימו את הסביבה העירונית של תושבינו. אם יש קהילה שתסכים עם הקביעה שלנראות העירונית ערך עליון, הרי זו הקהילה הכפר סבאית שלנו".

מחזיק תיק הקיימות והחדשנות עילאי הרסגור-הנדין: "כפר סבא ממשיכה לפרוץ דרך בתחומי הסביבה והקיימות, לחתור לחדשנות בהתנהלות העירונית, לעודד עסקים להצליח באמצעות אימוץ עקרונות אלה וליצור שיתופי פעולה בארץ ובחו"ל. לאחר עבודת הכנה מקצועית ויסודית באגף הקיימות והחדשנות, אנחנו מכריזים היום על מהלך מדהים ומתרגשים לקראת קבלת ההצעות ויישומן".

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של מים-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מים נט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל מים נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המים ותעשיית איכות הסביבה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר. כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים