דף הבית / חדשות מים / מיטרוניקס – החברה הקיבוצית הציבורית הגדולה בישראל

מיטרוניקס – החברה הקיבוצית הציבורית הגדולה בישראל

מיטרוניקס יזרעאל היא החברה הקיבוצית הציבורית הגדולה ביותר בישראל עם שווי שוק של קרוב ל-1.9 מיליארד שקל, כך עולה מדו”ח השוואתי שבחן את היקפי המכירות והשווי של 13 החברות הקיבוציות הציבוריות הגדולות.

 

במקום השני פלסאון מעגן מיכאל שהגיעה לשווי של 1.56 מיליארד שקל ואחריה ארד דליה, עם שווי של 864 מיליון שקל, פלרם רמת יוחנן שמוערכת על ידי המשקיעים בשווי של 660 מיליון שקל, שלא”ג שמיר, 558 מיליון שקל וגן שמואל מזון 514 מיליון שקל.

פרסום

 

אופיר ליבשטיין, מנכ”ל איגוד התעשייה הקיבוצית, מסר שהחברה הקיבוצית הציבורית בעלת היקף המכירות הגדול ביותר היא עלבד משואות יצחק שמכרה בשנה החולפת מוצרים ב-1.45 מיליארד שקל ואחריה פלרם שהיקף מכירותיה הגיע ל-1.32 מיליארד שקל. פלסאון במקום השלישי בדרוג המכירות עם 1.17 מיליארד שקל בשנת 2017, רבל רביבים במקום הרביעי עם מכירות של 800 מיליון שקל וכפרית כפר עזה חותמת את חמשת המפעלים הקיבוציים הציבוריים הגדולים בהיקף המכירות עם 776 מיליון שקל בשנה.

 

פרסום

היקף המכירות הכולל של המפעלים הקיבוצים הציבוריים עלה ב-2.1% והגיע ל-9.3 מיליארד שקל בשנת 2017 ואילו ההון העצמי המצרפי של 13 המפעלים גדל ב-4.8% לכחמישה מיליארד שקל.

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של מים-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מים נט

מערכת פורטל מים נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המים ותעשיית איכות הסביבה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

החוף חוזר לציבור

: ביהמ”ש המחוזי דחה את ערעור קיבוץ עין גב על צו המשרד להגנת הסביבה להסרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *