דף הבית / חדשות מים ואיכות סביבה / מיזוג בין Rivulisלבין עסקי ההשקיה הבינלאומיים של Jain Irrigation ליצירת מובילה עולמית בתחום ההשקיה והאקלים

מיזוג בין Rivulisלבין עסקי ההשקיה הבינלאומיים של Jain Irrigation ליצירת מובילה עולמית בתחום ההשקיה והאקלים

אינדקס חברות וספקים

        החברה המשולבת תאפשר כיסוי שוק שאין דומה לו, ותאפשר למגדלים ולשותפים עסקיים ברחבי העולם ליהנות מהיצע מוצרים ופתרונות נרחבים, לרבות שירותי חקלאות דיגיטלית

פרסום

        החברה הממוזגת תיקרא Rivulis (בהתקשרות עםJain International ) והיא תנוהל על ידי מנכ"ל  Rivulis  הנוכחי, ריצ'רד קלפהולץ, עם משרדי מטה בסינגפור ובישראל

        חברת ההשקעות העולמית Temasek רכשה בחודש דצמבר 2020 את רוב חלקה של Rivulis וקיבלה בעלות מלאה בחודש מרץ 2022

סינגפור; כפר סבא, ישראל; ו-ג'אלגאון, הודו – 15 ביוני 2022.

Rivulis Pte Ltd ("Rivulis") ו-Jain Irrigation Systems Limited ("Jain Irrigation") מתכבדות בזאת להודיע על התקשרותן בהסכמי עסקה סופיים, לפיהם Rivulis תרכוש מספר חברות-בנות בחו"ל המורכבות מעסקי ההשקיה הבינלאומיים (International Irrigation Business – "IIB") של Jain Irrigation. התמורה בגין העסקה הינה שילוב של מזומן ומניות. Jain Irrigation תקבל מניות הכוללות 22% ב-Rivulis, חברת האחזקות של הקבוצה המוגדלת ("החברה"), ומזומן למימון הנפקות חובות של ה-IIB ושל איגרות חוב שהונפקו על ידי Jain International Trading B.V ("העסקה"), ליצירת מובילה עולמית בתחום האקלים וההשקיה. Temasek, חברת השקעות גלובלית הממוקמת בסינגפור, תהפוך לבעלת מניות הרוב בחברה עם 78%. העסקה כפופה לאישורים רגולטוריים הנדרשים כמו גם לתנאי סגירה מקובלים אחרים.

החברה משקפת את החזון, הן של Rivulis והן של Jain Irrigation, בבניית חברה עם ראייה ארוכת טווח וממוקדת מטרה שתשמש כחוד החנית של שינוי ההשקיה החקלאית. החברה תוביל את האימוץ ההמוני של פתרונות השקיה מודרניים וחקלאות דיגיטלית על ידי מגדלים ושותפים עסקיים ברחבי העולם באמצעות התמקדותה בנגישות, חדשנות וקיימות.

באמצעות מיזוג זה, החברה תהיה:

        מונעת על ידי לקוחות: החברה תהנה מכיסוי שוק שאין דומה לו עם 25 מפעלים ו-3,300 עובדים בשש יבשות ו-35 מדינות. החברה תמשיך לתמוך באופן מלא במותגים עליהם נסמכים מגדלים ושותפים עסקיים, עונה אחר עונה: Rivulis, Jain, NaanDanJain ו-Eurodrip.

 

        מונעת על ידי חדשנות: מגדלים ושותפים עסקיים יוכלו להנות מהיצע מוצרים ופתרונות רחב המורכב ממותגי תעשייה מהימנים כגון: D5000 PC, Amnon, T-Tape, Chapin, Ro-Drip, Top, Excel, Compact, 5035 ו-Makmad. שמונה עשורים של מחקר ופיתוח והנדסת מוצר ישולבו במנוע חדשנות נצחי הנותן מענה לצרכים הנוכחיים והעתידיים של מגדלים ברחבי העולם.

 

        מונעת על ידי דיגיטל: עם שירותי חקלאות דיגיטליים כגון Jain Logic, Manna ו-ReelView, החברה עומדת להפוך לספקית פתרונות אג-טק חזקה בעלת כיסוי השוק הרחב ביותר. באמצעות היצע החקלאות הדיגיטלית הרחב שלה, מגדלים יוכלו לכוון את פעולות ההשקיה שלהם בזמן אמת, תוך הגדלת התפוקות והפחתת התשומות החקלאיות, שכתוצאה מכך תביא לפרנסה משופרת ושמירה על אדמתם.

פרסום

 

        מונעת על ידי קיימות: מעבר ליתרונות המיקרו-השקיה הידועים של שימור מים והגנה על הקרקע, החברה תמשיך במטרתה בהובלת השקעות "ירוקות" (ESG). לאחר השלמת העסקה, החברה תתחייב ליעדי פליטת פחמן מוחשיים ותשיק את התוכנית הגלובלית שלה, המסייעת למגדלים ולשותפים עסקיים להפחית את פליטת הפחמן שלהם ולהגדיל את לכידת הפחמן שלהם. החברה אינה שואפת רק להנגיש את המיקרו-השקיה למגדלים ולהזין את כדור הארץ, אלא גם לאפשר עתיד חסין ובר-קיימא לאקלים בכלל.

לחברה יהיה משרד ראשי כפול בסינגפור ובישראל והיא תמשיך להיקרא Rivulis Pte. Ltd. לצורך מטרות מיתוג תאגידי, החברה תוצג בתור "Rivulis (בהתקשרות עם Jain International)". ריצ'רד קלפהולץ, מנכ"ל Rivulis הנוכחי, ימשיך לנהל את החברה. שותפים בכירים מה-IIB צפויים להמשיך בתפקידי הנהגה ברחבי החברה. Jain Irrigation תהיה גם ספקית של מוצרי השקיה המיוצרים בהודו לחברה, עבור השווקים הבינלאומיים שלה מחוץ להודו.

אניל ג'יין, מנכ"ל Jain Irrigation, הגיב: "העסקים הבינלאומיים של Jain Irrigation הינם מיזוג של חברות חלוציות ופורצות דרך אשר הורכבו במשך תקופה תחת ניהולה של Jain Irrigation – בין אם מדובר ב-NaanDan, הממציאה המקורית של הממטרה או Chapin Watermatics, שהובילה את הדרך לטכנולוגיית טייפ ייחודית. אנו צופים שהמיזוג עם Rivulis ייצור שחקן עולמי מוביל במיקום אידיאלי שיישרת את בסיס הלקוחות הגלובלי שלה הודות לטביעת הרגל הגיאוגרפית שלה, מרחב ההיצע, כמו גם העומק הטכנולוגי ומומחיותה במיקרו-השקיה. זה יאפשר לכולנו להתמודד עם אתגרי שינויי האקלים וביטחון תזונתי באמצעות פתרונות ברי קיימא וליישם את העברת הידע החיוני בנוגע לנצילות מים ויצרנות עבור מגדלים. לישות המשולבת תהיה נוכחות גלובלית בכל שווקי ההשקיה הרלוונטיים שתאפשר צמיחה אסטרטגית וחדשנות, והיא תקדם את החזון הרחב של Jain Irrigation להגיע ליותר מגדלים, קטנים וגדולים, באמצעות יצירת ערך משותף. אנו מצפים למערכת היחסים ארוכת הטווח הזו כדי ליצור השפעה חיובית משמעותית במערכת האקולוגית החקלאית והמזון".

ריצ'רד קלפהולץ, מנכ"ל Rivulis, הוסיף: "אנו נרגשים מכך ששתי החברות מאחדות כוחות על מנת לשרת טוב יותר את הצרכים ההולכים וגדלים של שווקי השקיה ברחבי תבל. תוך הנאה מיתרונות גודל תפעוליים משמעותיים ומבסיס עובדים מסור ומגוון, אנו נבטיח שכל התחייבויותינו לקהילת המגדלים והשותפים העסקיים המשולבים שלנו יישמרו ויתחזקו אף יותר. המטרה שלנו היא להבטיח שקהל לקוחותינו ימשיך להצליח ולהרוויח מהיצע רחב יותר, ממותגים מובילים בתעשייה, מבסיס ייצור נרחב ומתמיכה של עסקים מובילים בתחום שירותי השקיה. טרם המיזוג, Rivulis ייצגה את השילוב של ארבע חברות. באמצעות מיזוג זה, יתווספו עוד מספר חברות מהפורטפוליו של Jain Irrigation, אשר יחזק את תפקידנו כמגבש שווקים ומוביל ברחבי תבל וייצור חברה אחת עם בסיס פיננסי איתן אף יותר. יחד עם כל עובדי Rivulis, אני מצפה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוותי  Jain USA, AVI, IDC וצוותי NaanDanJain העולמיים. אני משוכנע שכולנו נרוויח מהניסיון הרב והמשך המחויבות והמסירות של הצוותים המשולבים".

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של מים-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מים נט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל מים נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המים ותעשיית איכות הסביבה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר. כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים