דף הבית / חיסכון במים / כולנו חזאים – מדי גשם מקצועיים למדידה ביתית

כולנו חזאים – מדי גשם מקצועיים למדידה ביתית

כולנו חזאים – מדי גשם מקצועיים למדידה ביתית

המשדר ישירות לאתר האינטרנט

 

פרסום

מדי גשם שפותחו על ידי חברת ‘אגרולן’ יוצגו בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל

מו”פ (מחקר ופיתוח) ערבה תיכונה וצפונית, תחנת ‘יאיר’ חצבה, 30-31 בינואר 2019

 

חברת ‘אגרולן’ המתמחה בייבוא ציוד משוכלל שמסייע לשמור על הסביבה ולחסוך במים ואנרגיה, תציג בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל במו”פ ערבה תיכונה וצפונית ב- 30-31 בינואר, בערבה התיכונה, את מד הגשם המקצועי.

כבר חמש שנים שחונות בישראל, מזג האוויר משתנה ומתחמם, בכל העולם וכל גשם שיורד הוא ברכה. תחזית מזג האוויר משודרת כמעט כל שעה במהדורות החדשות המרכזיות. כל אחד יכול למדוד בביתו את כמות המשקעים בעזרת מדי גשם מקצועיים, מכשירי מדידה מדויקים האוספים את כמות מי הגשם בחורף.

 מכשיר “מד הגשם” הבסיסי מורכב ממיכל, שצורתו גליל, בעל קוטר מסוים, הפתוח בחלקו העליון. במיכל ניצבת מבחנה, עליה מסומנים קווים המציינים את הגובה במילימטרים. בפתח המיכל מונח משפך המוצמד אל פתח המבחנה, לקליטת טיפות הגשם היורדות. כאשר יורד גשם, הוא זולג על דפנות המשפך, יורד אל המבחנה וממלא אותה. הגובה שאליו הגיעו המים מציין את כמות הגשם. כמות זו מציינת את גובה המים המכסים את פני הקרקע באזור בו יורד גשם, מדמה פני שטח ישרים ללא כמות מים שמתאדה או מחלחלת לקרקע.

פרסום

בנוסף, מציעה חברת אגרולן את מד הגשם האוטומטי המשדר ישירות מהשטח לאתר אינטרנט חדש www.rain.org.il, את כמויות הגשם בפריסה ארצית על מפה. האתר מתעדכן מהחיישנים פעם בשעה וכך כל עם ישראל יכול לצפות במדידות הגשם הישר מבעל מד הגשם.

המחירים נעים בין מד גשם ידני ב-57 שקלים לחיישן גשם במחיר- 299 שקלים וכד’. מתאים לחובבי מזג אויר, חקלאים ולמתנה נהדרת.

 מגוון מדי הגשם יוצגו על ידי חברת ‘אגרולן’-ידע ותשומות, בתערוכה החקלאית הגדולה בישראל, במו”פ ערבה תיכונה וצפונית, בתחנת ‘יאיר’ בחצבה, בה תצגנה מעל 200 חברות, חידושים ופיתוחים בתחומים שונים כגון: חקלאות, גינון ביתי, שינוע, איכות הסביבה, חשמל סולארי ועוד. התערוכה משתרעת על פני 15 דונם. כחלק מהתערוכה החקלאית יתקיים כנס מקצועי מדעי. הכניסה לתערוכה ולכנס ללא תשלום.

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של מים-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מים נט

מערכת פורטל מים נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המים ותעשיית איכות הסביבה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

איך יודעים מתי כדאי להשקות.

אילו צמחים שורדים טוב יותר בתנאיי החום ומדוע יש להימנע מכיסוח יתר של הדשא. הנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *