דף הבית / אינדקס עסקים

אינדקס עסקים

אינדקס חברות וספקים

קומפוסט אור

Featured Listing
קומפוסט אור
http://www.compostor.co.il/
077-4100705
077-4100785
[email protected]
ת"ד 48003, תל אביב 6148001

הצעת החוק למניעת זיהום קרקע וטיפול בקרקעות מזוהמות, התשס"ט–2009 אשר עברה בקריאה ראשונה בכנסת, ריבוי האתרים בהם ישנה קרקע מזוהמת שצריך לפנותה ולטפל בה ומיעוט אתרי הטיפול המאושרים הקיימים בארץ לשם השבתה לשימוש חוזר, הביאו את חברת קומפוסט אור להקים אתר ייעודי לשיקום קרקעות שנפגעו מדלקים ושמנים בלבד.

האתר הנבחר נמצא בתוך מתחם קומפוסט אור

האתר הוכן באופן קפדני ביותר, בהנחיית המשרד להגנת הסביבה ועל פי הדרישות המחמירות של המשרד ושל איגוד הערים לאיכות הסביבה שומרון. הכנת האתר הסתיימה לפני מספר שנים והוא יחל לפעול במהלך שנת 2017 לאחר סיום ההליכים הסטטוטורים וקבלת רשיון העסק מהמועצה האזורית.

קומפוסט אור תשקם אך ורק קרקעות אשר נספגו בהם במזהמים אורגנים בלבד

כגון: שמנים, דלקים, חומרי סיכה וכו'. החברה תפעל על מנת לשקם את הקרקעות ככל הניתן, כך שהקרקע תוכל לשמש לאחר ניקוייה לכל מטרה.

האתר נבנה על שטח של של כ- 25,000 מ"ר ויוכל לטפל בו זמנית בכ -25,000 טון של קרקעות ובכמות של עשרות אלפי טון בשנה. הקרקע הפגועה תעבור טיפול ביולוגי, במהלכו יוזרקו לערימות המטופלות חיידקים ייעודיים אשר יפרקו את הדלקים והשמנים וינקו את הקרקע.

כל תהליך ניקוי הקרקע יתבצע בעזרת הציוד המתקדם ביותר, בצורה מבוקרת ובשקיפות מלאה אשר תעמוד בכל עת בדרישות המחמירות ביותר של המשרד להגנת הסביבה ושל איגוד ערים לאיכות הסביבה שומרון. כמו כן יתבצע פיקוח מתמיד ורציף של איגוד ערים שומרון על התהליך.

קומפוסט אור תטפל בקרקעות במקצועיות, באמצעים חדשניים בעזרת הציוד המשוכלל מסוגו בעולם ובסטנדרטים הגבוהים בישראל.
החברה תעניק את שירותיה לגופים ציבוריים וממשלתיים, חברות מסחריות ולקוחות פרטיים.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=KelGhQq2UQU

 

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים