דף הבית / חדשות השלטון המקומי / החברה צפויה לספק לתאגידי המים אשקלון ומי שיקמה כ-175 אלף מדי מים, שיותקנו בחולון, אזור, אור יהודה, בית דגן, נתיבות ואשקלון

החברה צפויה לספק לתאגידי המים אשקלון ומי שיקמה כ-175 אלף מדי מים, שיותקנו בחולון, אזור, אור יהודה, בית דגן, נתיבות ואשקלון

אינדקס חברות וספקים

מדי ורד, חברה בבעלותה המלאה של קבוצת גאון זכתה במכרזים לאספקת מדי מים לקריאה מרחוק (קר"מ) בהיקף של כ-124 מיליון שקל

פרסום

החברה צפויה לספק לתאגידי המים אשקלון ומי שיקמה כ-175 אלף מדי מים, שיותקנו בחולון, אזור, אור יהודה, בית דגן, נתיבות ואשקלון

גיא רגב, מנכ"ל קבוצת גאון: "שמח על הבעת האמון שקיבלנו בהודעות הזכייה בשני המכרזים הנוכחיים בהיקף של כ-124 מיליון שקל לפתרונות קריאה מרחוק (קר"מ), פרי הפיתוח הטכנולוגי המתקדם של החברה. הזכיה הזאת היא חלק מהאסטרטגיה שלנו להמשיך לגדול בתחומי התשתיות הזורמות עם חיבור לטכנולוגיה חכמה. ההתרחבות בתחומי הבקרה והמדידה היא חלק ממגמת ההתמקדות שלנו בצמיחה באזורי הבידול, והבעת האמון של הצרכנים ותאגידי המים בחברה ובטכנולוגיה שלנו – דווקא בתקופה בה הרגישות למחירי המים בארץ ובעולם הולכת וגדלה, תמשיך לחזק את מעמד הקבוצה כספקית איכותית בכל שרשרת הערך של תשתיות הזורמים. מערכות הקר"מ של מדי ורד מבוססות על טכנולוגיה חדשנית וייחודית שפותחה בחברה, הכוללת מערך חומרה ותוכנה שמאפשרות מדידה ובקרה ברמת אמינות גבוהה ביותר בזמן אמת ויכולות ניתוח מידע מתקדמות. המערכת מעניקה פתרון איכותי ושלם לתחום מדידת המים ואנו נמשיך להתרחב גם לתחומי מדידה נוספים ולשווקים הבינלאומיים. נמשיך להוביל את תחום תשתיות הזורמים, ושמחים על האמון והאפשרות להעניק את השירות המיטבי שלנו לעוד כ-175,000 צרכנים."

קבוצת גאון, שהינה קבוצה מובילה הפועלת בתחום תשתיות המים והזורמים בישראל, מעדכנת על זכיית חברת מדי ורד שבבעלותה, בשני מכרזים משמעותיים להתקנה ולאספקה של מערכות קר"מ (קריאה מרחוק של מדי מים) לתאגידי המים מי שיקמה ומי אשקלון. מספר מדי המים שיותקנו במסגרת שני המכרזים מוערך בכ-175 אלף, וההיקף הכספי הכולל של שני המכרזים מוערך בכ-124 מיליון שקלים. תקופת ההתקשרות בכל אחד מהמכרזים הינה 6 שנים, ולתאגידים קיימת אופציה להארכת התקופות. ההתקנות יבוצעו בערים חולון, אזור, אור יהודה, בית דגן, נתיבות ואשקלון.

מערכות הקר"מ מבוססות על טכנולוגיה חדשנית שפותחה בחטיבה הטכנולוגית של קבוצת גאון, גאון טכנולוגיות. גאון טכנולוגיות מספקת מגוון מוצרים ליישומים שונים ובראשם מערכת תקשורת לקריאה מרחוק של מדי מים חכמים המיוצרים במפעל מדי ורד בקריית גת, תוכנת ניהול, חיישנים למערכות מים ועוד. הטכנולוגיה החדשה שפותחה מאפשרת למדוד ולנהל את משאבי המים העירוניים ואף מנגישה את צריכת המים לתושבים באופן פרטני.

בהתאם לתנאי המכרזים, בשלב הראשון מדי ורד תקים פיילוט של מערכות קר"מ שיימשך בין 4 ל-8 חודשים, במסגרתו מדי ורד תתקין כמה מאות מדי מים. לאחר הצלחת הפיילוט, מדי ורד תספק, תתקין, תחליף ותתחזק באופן מדורג בהתאם להנחיות תאגיד המים את כל מדי המים בערים האמורות.

חברת מדי ורד הינה חברה פרטית בבעלות מלאה של קבוצת גאון. החברה פיתחה טכנולוגיה חדשנית לקריאה מרחוק של מדי מים בעלי הצלחה ויציבות גבוהים ביותר. החברה פועלת בנתח שוק של כ-15% בישראל. עד שנת 2026 צפויים כל מדי המים בישראל להיות מוחלפים במדי מים חדשים המאפשרים קריאה מרחוק, נתון אשר יאפשר לחברה להגדיל באופן משמעותי את נתח השוק שלה בארץ.

פרסום

קבוצת גאון דיווחה בחודש שעבר על תוצאותיה הכספיות לסיכום הרבעון הראשון של שנת 2022. החברה סיימה את הרבעון הראשון עם צמיחה של כ-58% בהכנסותיה לכ-160 מיליון שקל ועם קפיצה חדה ברווח הנקי לכ-5.6 מיליון שקל.

קבוצת גאון הינה החברה המובילה את תחום תשתיות המים והזורמים בישראל, ופועלת בשלושה תחומים עיקריים: תחום התשתיות והתעשיה – הפונה בעיקר ללקוחות בתחום התשתיות, המים והגז. התחום עוסק במגוון רחב של מוצרים בצנרת בקטרים גדולים ואביזרי פלדה, צנרת פלסטיק ומגופים; תחום מערכות בנין – הפונה בעיקר ללקוחות בתחומי האינסטלציה, כיבוי האש ומיזוג האוויר. בתחום זה מגוון מוצרי פלסטיק, ברזים ומגופים למערכות בתוך הבניין; תחום מערכות בקרה ומדידה – הרכבה, הפצה ושיווק של מדי מים ובקרה ושליטה מרחוק לתאגידי מים, רשויות מקומיות ואחרים.

בין מפעלי החברה מנויות החברות המובילות הבאות: צינורות המזרח התיכון, פלסים תשתיות, פלגל תעשיות פלסטיק, שגיב, הכוכב, מדי ורד צינורות המזרח התיכון-גילוון ובית המסחר תשתיות הדרום.

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של מים-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מים נט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל מים נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המים ותעשיית איכות הסביבה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר. כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים