דף הבית / חדשות השלטון המקומי / דירקטוריון מי כרמל אישר את המאזן ואת הדוחות הכספיים לשנת 2022

דירקטוריון מי כרמל אישר את המאזן ואת הדוחות הכספיים לשנת 2022

אינדקס חברות וספקים

בישיבת דירקטוריון מי כרמל שנערכה השבוע סקר סמנכ"ל הכספים את המאזן והדוחות הכספיים לשנת 2022 והראה כי תנופת ההשקעות בתשתיות נמשכת וכל הכספים מופנים לחידוש והקמת  תשתיות חדשות, שיפור השירות לצרכנים ובמקביל נמשכת המגמה לירידה בפחת המים בעיר. בשנת 2022 תקציב השוטף של מי כרמל היה 252 מיליון ₪ ותקציב ההשקעות 100 מיליון ₪.

פרסום

סמנכ"ל הכספים רו"ח עידן רחמים סקר את הפעילות הכלכלית של התאגיד, לדבריו: "השנה האצנו השקעות לקצב של 100 מיליון ש"ח בשנה, הצלחנו להתייעל, להקטין הוצאות ולהגדיל את ההשקעות. בשנת 2021 נכנסה לתוקף תוכנית החומש להשקעות ומאז עמדנו בביצוע בהתאם לתוכנית".

 

יו"ר התאגיד איזי ענבר: "הסיכום התקציבי של 2022 מצביע על השקעות בתשתיות בהיקף חסר תקדים של 100 מיליון ש"ח ובהמשך לסכום דומה שהושקע בתשתיות ב-2021 כל זה כחלק מתוכנית רב שנתית של כ-500 מיליון ₪. בשנת 2022 פעלנו בייעול משק המים, הקמנו פרויקטים רבים ומשמעותיים לשדרוג מערכת אספקת המים ומערכת השפכים בעיר. כמו כן המשכנו בקידום פרויקט הקר"מ (קריאה מרחוק), שהתחיל בשנה הקודמת, פרויקט משמעותי בתוכנית רב שנתית בהיקף 60 מיליון ש"ח. השקענו ואנו משקיעים רבות בשיפור השירות לאזרח בהנגשת הפעילויות, והתכנון הכלכלי, שנעשה בשיתוף רשות המים, מאפשר לתאגיד לשפר הן את התשתיות והן את השירות בצורה הטובה ביותר. אני רוצה להודות לחברי הדירקטוריון, שמובילים איתי את התוכניות הרב שנתיות והשנתיות של התאגיד, ולהודות להנהלה, למנכ"ל ולצוות העובדים ומאחל לכולנו שנמשיך לעבוד במתכונת דומה גם בשנים הבאות".

 

פרסום

עמי  בן חיים, מנכ"ל מי כרמל: "במבט צופה פני עתיד, התאגיד ביצע בארבע שנים האחרונות השקעות משמעותיות בהיקף מצטבר של  300 מיליון ₪ שהפירות שלהם יאפשרו הקמתן של שכונות חדשות ועיבוי שכונות קיימות במשך העשורים הבאים. הצלחנו להוריד את פחת המים באופן משמעותי ל-6% למרות משטר העבודה בלחצים גבוהים זאת עקב המבנה הטופוגרפי המורכב של העיר. תנופת הפיתוח נמשכת גם השנה זאת במקביל לאחזקה ומתן שירות לתשתיות הקיימות בעיר. בימים אלו אנחנו משלימים את פרויקט המיגון לכל המבנים לתשתיות המים והביוב הפזורים ברחבי העיר, פרויקט בעל חשיבות רבה לביטחון בשגרה ובחירום. התאגיד ימשיך גם השנה לקדם במרץ את ההחלפה למוני מים חכמים עם קריאה מרחוק וגם את הקמתן של בריכות מים ותחנות שאיבה חדשות ברחבי חיפה". בדבריו הודה בן חיים לעובדי התאגיד המסורים על עבודתם ליו"ר איזי ענבר ולכל לחברי הדירקטוריון על האמון במהלכים פורצי הדרך.

יו"ר וכל חברי הדירקטוריון הודו למנכ"ל ולצוות מי כרמל על ביצועי התאגיד המוצלחים בשנת 2022 והביעו תקווה כי בשנה הקרובה תימשך המגמה של בניית תשתיות חדשות וההשקעות לטובת תושבי חיפה.

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של מים-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מים נט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל מים נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המים ותעשיית איכות הסביבה. בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר. כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים